Heisann !
Jeg våknet opp enda dårligere i formen enn i går, og jeg prøver egentlig bare å slappe av slik at formen blir bedre til jeg skal på jobb. Trening utgår i dag, det er hvertfall sikkert. Utrolig kjedelig å være syk, jeg føler meg helt ubrukelig og ineffektiv. Barh. Kosebuksa er på og jeg prøver å benytte tiden til å planlegge litt blogginnlegg og coaching hvertfall, så godt jeg kan med pottetett hode.
Min lille engel sørger hvertfall for å få smilet mitt frem med energien sin. Hun holder en pote på hver side av ansiktet mitt og gir kos på nesa. *Smelt* 🙂 Siden jeg likevel er helt ubrukelig så vil jeg tipse dere om en sang jeg får tidenes energiboost av på trening. Sjekk ut denne;
Ikke bare du som er syk, lå rett ut i hele går men er heldigvis litt bedre idag. Hold deg i kosebuksa under dyna så blir det bedre 🙂 God bedring søtnos!
huff, kjedelige greier. Takk vennen!
God bedring kjære Julie ! Koselig bilde av deg og pus 🙂
takk :))
Likeeeeer! Du har tatt deg til fornuft med musikken 😀
haha ;D
Dødsbra pumpelåt! Add’a til treningslista på spotify! 😀
ja ikke sant? Jeg digger den!!:D